Dispenser qelqi per sapun te lengshem

Ka stok

  • Dispenser sapuni
  • Material qelqi
  • Kapacitet 330ml
  • Trup transparent
KODI: i230066123 Kategori: , ,

DISPENSER QELQI

Dispenser qelqi me forme gjeometrike te pershtatshme per cdo tualet.

Madhesia e duhur per te gjitha lengjet, xhami transparent do te jape mundesine te shikoni sasine e mbetur te sapunit per ta rimbushur serish.

Perdoret per sapun te lengshem, detergjent enesh, locione, aromaterapi, perzierje vajrash esencial, shampo, xhel dushi etj.

Specifika:

  • Dispenser sapuni
  • Material qelqi
  • Kapacitet 330ml
  • Trup transparent

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Dispenser

Main Menu

dispenser sapuni te lengshem ne dyqan taxi

Dispenser qelqi per sapun te lengshem