Dekoder tokesor DVBT2 4k 009 HDMI OPENBOX

1,890 L

Ka stok

  • Zeri: 2 kanale stereo
  • Nr i kanaleve: 999
  • Formatet e suportuara: MP3, WMA, JPEG, BMP, AVI, MKV
  • Dalja e sinjalit audio-video: HDMI, RCA, Audio dixhitale
  • Furnizimi me energji elektrike: 50Hz 100-240V
  • Konsumi i energjise: 10 W
  • Pesha: 0.5 kg
KODI: e232339 Kategori: ,

DEKODER TOKESOR DVBT2 009 4K

Dekoder marres TV dixhital OPENBOX DVB 009 per shikimin e kanaleve dixhitale tokesore.

Ne panelin e perparme ka ekran per informacion ne lidhje me kohen, ose numrin e kanalit etj. Ne anen e pasme ka lidhjet e nevojshme per t’u lidhur me nje televizor dhe per te marre sinjal me cilesi te larte.

Suporton YouTube, IPTV, Megogo,lidhje wifi, RSS. Aftesi per te pare programe televizive me definicion te larte FULL HD 1080p.

Riprodhimi dixhital i videos FULLHD 1920×1080, audio me cilesi te larte, suport per shikimin e YouTube dhe IPTV duke perdorur lidhje wifi.

Instalim i shpejte dhe i lehte, kerkim automatik dhe manual i kanaleve, kontrolli prinderor, lista e kanaleve te preferuara etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Dekoder

Main Menu

dekoder tokesor dvb 009 online ne dyqan taxi

Dekoder tokesor DVBT2 4k 009 HDMI OPENBOX