D9 Air Android TV Box 5G Wifi 4/32GB

3,590 L

Ka stok

KODI: H-91234566 Kategori: ,

D9 AIR ANDROID TV BOX 5G

D9 Air eshte Android TV Box me i ri 5G me karakteristika te permiresuara dhe dizajn inovator.

Shikoni dhe aksesoni rrjetet sociale, emailet, lojerat dhe shume me teper, te gjitha ne nje pajisje te thjeshte me platformen Android, shkarkoni aplikacionet tuaja drejtperdrejt nga PlayStore.

Hyrja ne faqet e internetit: mund te perdoret si nje kompjuter duke lundruar ne internet me tastieren dhe mousen tuaj.

D9 Air TV Box eshte gjenerata me e re e luajtesit multimedial me sistemin OS te permiresuar dhe Android 10.0 me te qendrueshem duke ju dhene nje pervoje me te mire perdorimi.

Me teknologjine 4K HDR, cilesia e figures eshte me e qartë, ngjyra me te ndezura dhe te pastra dhe shikueshmeri deri ne detaje.

Specifika:

  • Modeli: D9 Air
  • Sistemi:  OS Android 10.1
  • Memorie 4 + 32 GB
  • Teknologji 3D 4K HDR e perputhshme me HDMI

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Memorja

32GB

Be the first to review “D9 Air Android TV Box 5G Wifi 4/32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

android box d9 air online ne dyqan taxi

D9 Air Android TV Box 5G Wifi 4/32GB