Cante ushqimi termike me doreza

Ka stok

  • Madhesia rreth 25,5*22,5*13 cm
  • Materiali: Pelhure Oxford, leter alumini
  • Ngjyra: blu/gri/e zeze/vishnje
KODI: i23702111186 Kategori: ,

CANTE TERMIKE USHQIMI

Cante termike ushqimi praktike dhe me hapesire te bollshme per ushqimin e drekes tuaj.

Shume funksionale dhe e nevojshme per te mbajtur ushqimin te ngrohte ose te fresket, me dizajn portativ dhe material te papershkueshem nga uji.

Pjesa e brendshme eshte termike dhe nuk lejon depertimin e shiut, ererave apo pluhurit duke e mbajtur ushqimin ne brendesi te sigurt.

Specifika:

  • Madhesia rreth 25,5*22,5*13 cm
  • Materiali: Pelhure Oxford, leter alumini
  • Ngjyra: blu/gri/e zeze/vishnje

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tgregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Canta

Main Menu

cante per ushqim ne dyqan taxi

Cante ushqimi termike me doreza