Boks muzike me mikrofon LZ 4202 TWS

2,490 L

Ka stok

  • Boks muzike
  • Me mikrofon
  • Permasa 4inchx2
  • Modeli Bluetooth 5.0
  • I pajtueshem me usb/aux/karte tf/radio fm
KODI: i232326 Kategori: ,

BOKS MUZIKE LZ4202 TWS

Boks muzike me mikrofon dhe rrip mbajtes, perfekt per cdo feste tuajen.

Me permasa te altoparlantevbe 4inchx2, dhe drita shumengjyreshe ne secilin altoparlant.

Lidhet lehtesisht me pajisjet tuaja audio fale Wireless.

Specifika:

  • Boks muzike
  • Me mikrofon
  • Permasa 4inchx2
  • Modeli Bluetooth 5.0
  • I pajtueshem me usb/aux/karte tf/radio fm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

boks muzike lz 4202 me mikrofon ne dyqan taxi

Boks muzike me mikrofon LZ 4202 TWS