Boks mini charge wireless speaker

1,190 L

Ka stok

KODI: i239004 Kategori: ,

BOKS MINI CHARGE SPEAKER

Boks mini charge me rezistence ndaj ujit, altoparlant te integruar dhe deri ne 12 ore luajtje muzike.

Mini altoparlant me lidhje Bluetooth per ta lidhur me smartphonen ose tabletin, stil elegant por edhe shume praktik per ta marre me vete kudo.

Specifika:

  • Mini boks muzike
  • Lidhja me vale: Bluetooth
  • Fuqia maksimale: 6W
  • Bateria: Polimer Li-jon (3.7V, 1500mAh)
  • Koha e karikimit: 4 ore (1.8 A)
  • Koha e punes: deri ne 5 ore
  • Gama e frekuences: 100Hz-18kHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Boks mini charge wireless speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks charge mini speaker ne dyqan taxi

Boks mini charge wireless speaker