Boks me Bluetooth AWEI Y526

1,990 L

Ka stok

 • Boks me Bluetooth Awei
 • Versioni Bluetooth: V5.0
 • Fuqia e altoparlantit: RMS 6W
 • Tensioni i karikimit: DC5V 500MA
KODI: i239059 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH AWEI Y526

Boks me bluetooth nga Awei me tingulli te jashtezakonshem.

Bateri Litium -Polimer per nje kohe te gjate luajtje.

Suporton Bluetooth,  kartë Micro-SD dhe lidhjen TWS ne seri per te lidhur dy altoparlante njekohesisht.

Bas stereo me kualitet te larte.

Specifika:

 • Versioni Bluetooth: V5.0
 • Fuqia e altoparlantit: RMS 6W
 • Fuqia e vlerësuar e daljes: 6W
 • Tensioni i karikimit: DC5V 500MA
 • Ndjeshmeria < -85dBm
 • Pergjigjia e frekuences: 60Hz-18KHz
 • Kapaciteti i baterise: 1200mAh
 • Koha e luajtjes: 5-9 ore
 • Koha e karikimit: 2-3 ore
 • Distanca e transmetimit Bluetooth: 10m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth AWEI Y526”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks awei y526 online ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth AWEI Y526