Boks 8inch per karaoke JBK 806 Wireless speaker

4,490 L

Ka stok

 • Boks 8 inch
 • I rikarikueshem
 • MP3 Player
 • Porta USB/karte tf/aux
 • Modaliteti Bluetooth
 • Doreze kapese
KODI: i232324 Kategori: ,

BOKS 8INCH PER KARAOKE JBK 806

Boks me permasa 8 inch, ideal per netet e karaoke me shoqerine apo familjen.

Drita shumengjyreshe ne trupin e tij dhe butonat per kontroll me te lehte.

Doreze kapese ne pjesen e siperme per transport me te lehte. Lidhet lehtesisht me telefonin tuaj me ane te wireless.

Specifika:

 • I rikarikueshem
 • MP3 Player
 • Porta USB/karte tf/aux
 • Modaliteti Bluetooth
 • Doreze kapese
 • Modaliteti i radios
 • Drita shumengjyreshe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e emadhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

boks per karaoke jbk 806 ne dyqan taxi

Boks 8inch per karaoke JBK 806 Wireless speaker