Blender Dore me dy shpejtesi 200Watt DSP KM1094

1,890 L

Ka stok

KODI: d2324847 Kategori: ,

BLENDER DORE DSP

Blender dore DSP shume praktik per ne kuzhinen tuaj, me dy nivele shpejtesie per te zgjedhur.

I bere nga materiale cilesore abs dhe celik inoksi per perdorim afatgjate.

Me pjese te ndashme per perdorim dhe pastrim me te lehte. I vogel ne permasa, por multifunksional dhe mund te perdoret si  blender per lengjet dhe per frutat.

Shpejtesi e larte qe realizon copetimin e ushqimeve ne menyre te imet.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 200 W
  • Materiali: ABS & celik inox
  • Dy shpejtesi
  • Teh inox SS304
  • Pjese te ndashme per perdorim dhe pastrim te lehte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender Dore me dy shpejtesi 200Watt DSP KM1094”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore dsp online ne dyqan taxi

Blender Dore me dy shpejtesi 200Watt DSP KM1094