Berese sanduici BOMA BM 2004

2,490 L

Ka stok

  • Berese sanduici
  • Fuqi 1400watt
  • Doreze per mbyllje
  • Veshje jongjitese
KODI: e232331 Kategori: ,

BERESE SANDUICI BM2004

Berese sanduici dhe toste BOMA, me veshje jongjitese dhe fuqi prej 1400watt.

Ngrohje e barabarte dhe pjekje ne temperature konstante.

Doreze e sigurt ne kapje per mbyllje gjate procesit te ngrohjes dhe berjes se sanduicit. Drite treguese per ndezjen dhe fikjes e saj.

Specifika:

  • Berese sanduici
  • Fuqi 1400watt
  • Doreze per mbyllje
  • Veshje jongjitese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tostiere

Main Menu

berese sanduici boma bm 2004 ne dyqan taxi

Berese sanduici BOMA BM 2004