Banderole muri me ngjitje dhe dizenjo te ndryshme

990 L

Ka stok

  • Banderole muri
  • Me ngjitje te forte
  • Me dizenjo te ndryshme
  • Permasa 40×150
KODI: i237021167 KATEGORIA:

BANDEROLE MURI ME NGJITJE

Banderole muri me ngjitje dhe dizenjo te ndryshme, per cdo ambient qe deshironi ti shtoni akoma me shume elegance dhe art.

Dizajne moderne me printime ne kanavace me definicion te larte, qe redukton nderhyrjen ne imazh dhe e ben cdo detaj te dallohet. Rezistente ndaj lageshtires, nuk zbehet, jo e lehte per t’u deformuar.

Pikture perfekte e dekorimit te murit e pershtatshme per sallon, dhome gjumi, kuzhine, zyre, hotel, restorant, etj.

Specifika:

  • Banderole muri
  • Me ngjitje te forte
  • Me dizenjo te ndryshme
  • Permasa 40×150

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Piktura

Main Menu

banderole me ngjtije ne dyqan taxi

Banderole muri me ngjitje dhe dizenjo te ndryshme