Apple AirTag gjurmues i pajisjeve

4,790 L

Ka stok

KODI: h23119 Kategori: ,

APPLE AIRTAG

Apple Airtag eshte gjurmues i pajisjeve per ti pasur gjithnje te sigurta dhe prane vetes.

AirTag eshte nje menyre e thjeshte per te mbajtur sendet tuaja te sigurta duke ditur vendodhjen e tyre.

Aplikacioni Find My e ben te lehte monitorimin e pajisjeve tuaja Apple – edhe nese ato jane offline. Perdorni harten per te marre nje pamje te plote se ku jane pajisjet tuaja.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

AirTag

Main Menu

apple airtag online ne dyqan taxi

Apple AirTag gjurmues i pajisjeve