Aparat distributor uji Elektra EWD-W10W

16,890 L

Ka stok

  • Aparat uji
  • Fuqia ngrohese 550 W
  • Niveli  zhurmes 39 dB
  • Dimensione 330x330x985mm

DISTRIBUTOR UJI ELEKTRA

Aparat distributor uji per uje te paster, te filtruar. E pershtatshme per tu perdorur ne zyra dhe ne shtepi.

Me dy butona per nxjerrjen e ujit te nxehte dhe te ftohte.

Siguroni uje te paster, te ftohte ose te ngrohte kurdo kur deshironi.

Specifika:

  • Aparat uji
  • Fuqia ngrohese 550 W
  • Niveli  zhurmes 39 dB
  • Dimensione 330x330x985mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Aparat uji

Main Menu

aparat uji elektra blerje online ne dyqan taxi

Aparat distributor uji Elektra EWD-W10W