Android TV BOX T95 Android 10.0 2/16GB

3,090 L

Ka stok

  • Android tv box
  • Memorie 2/16gb
  • OS: Android 10.0
  • WIFI: 2.4G
KODI: i232300083 Kategori: ,

ANDROID TV BOX T95

T95 Android TV Box vjen me sistemin operativ Android 10.0, CPU-ne me te fundit Allwinner H616 Quad-Core te cilat sigurojne qe tv box te funksionoje ne menyre te qendrueshme per te ngarkuar filma, fotografi dhe lojera.

Ruajtja e madhe RAM 2/16G siguron shpejtesine dhe stabilitetin e sistemit operativ, me shpejtesi shume me te larte te funksionimit.

32 GB ROM, jep hapesire te mjaftueshme per instalimin e aplikacioneve, lojerave etj. Ju gjithashtu mund te zgjeroni memorien permes portes se kartes micro SD.

T95 Android TV Box suporton dekodimin dhe luajtjen e pothuajse te gjitha formateve te njohura audio dhe video, ne kualitetin 4K.

Specifika:

  • Android tv box
  • Memorie 2/16gb
  • OS: Android 10.0
  • WIFI: 2.4G

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Android Tv Box

Main Menu

tv box t95 online ne dyqan taxi

Android TV BOX T95 Android 10.0 2/16GB