Android TV Box Smart Tanix A3

2,990 L

Ka stok

  • Smart A3 box
  • Pamje vizuale Ultra HD 4K 3D
  • Teknologji e dekodimit H.265 HEVC dhe e pajisur me WIFI
  • Cilesi e larte e figures
KODI: i232300084 Kategori: ,

ANDROID TV BOX SMART A3

Android Tv Box Smart A3 per te kthyer televizorin tuaj ne smart.

Konfigurim i ri HTV i permiresuar,  me cilesi te larte, memorie 2G RAM + 16G ROM, per te ruajtur nje numer te madh aplikacionesh.

Smart box A3 miraton cip me cilesi te larte, procesorin CPU A53, hardware te permiresuar me te shpejte, me definicion te larte.

Specifika:

  • Smart A3 box
  • Memorie 2/16GB
  • Pamje vizuale Ultra HD 4K 3D
  • Teknologji e dekodimit H.265 HEVC dhe e pajisur me WIFI
  • Cilesi e larte e figures

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Android Tv Box

Main Menu

smart a3 rv box online ne dyqan taxi

Android TV Box Smart Tanix A3