Altoparlant muzike 3 inch me mbajtes telefoni KTS 1276

1,200 L

Ka stok

KODI: H-1300002 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE 3 INCH

Altoparlant muzike me permasa 3 inch dhe mbajtese telefoni ne pjesen e siperme te tij.

E perputhshme me cdo pajisje Bluetooth me bateri te rikarikueshme per transport me te lehte te tij.

Rregullimi i volumit dhe komandat e telefonit muzikor. Ka porte hyrese per karten TF, porte USB dhe RADIO FM.

Specifika

– Gama e transmetimit me vale deri ne 10 m
– Madhesia e altoparlantit: 3 inch
– Fuqia e daljes: 5w
– Pergjigja e frekuences: 100hz – 20khz
– Raporti i zhurmes se sinjalit: >=80db
– Skanimi FM: 87,5-108,0 MHz
– Karikimi USB: DC5V
– Kapaciteti i baterise: 500mah
– Koha e karikimit: 2 ore


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant muzike 3 inch me mbajtes telefoni KTS 1276”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant muzike 3 inch online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike 3 inch me mbajtes telefoni KTS 1276