Altoparlant me wireless KTS 1092 Portable Speaker

1,490 L

Ka stok

KODI: H-9987898 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME WIRELESS KTS 1092

Altoparlant me wireless dhe Bluetooth, i pajisur  me radio porte USB / TF / kartë SD dhe hyrje per mikrofon.

Specifika:

  • Transmetim wireless 10 metra
  • Madhesia e altoparlantit: 3 inch
  • Fuqia dalese: 5w
  • Pergjigja e frekuences: 100hZ
  • Kapaciteti i baterise: 600 mAh
  • Koha e luajtjes: 1-2 ore ne 75% Volumi
  • Koha e karikimit: 2-3 ore
  • Dimensionet: 11cm*12cm*16cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Altoparlant me wireless KTS 1092 Portable Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant muzike kts 1092 online ne dyqan taxi

Altoparlant me wireless KTS 1092 Portable Speaker