Altoparlant kompjuteri me Aux Kisonli U-3000

1,590 L

Ka stok

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: U-3000
 • Sistemi i altoparlanteve: USB 2.1
 • Tensioni: DC5V
 • Fuqia: 5W*1+3W*2
KODI: i239013 Kategori: ,

ALTOPARLANT KOMPJUTERI U-3000

Altoparlant kompjuteri te pershtatshem per pc dhe laptop.

Buton ne siperfaqen e tij per ndezjen dhe fikjen e altoparlanteve, si dhe butonin per ndryshimin e volumit.

Specifika:

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: U-3000
 • Sistemi i altoparlanteve: USB 2.1
 • Tensioni: DC5V
 • Fuqia: 5W*1+3W*2
 • Impedanca: 40
 • Raporti sinjal ndaj zhurmes: 60dB
 • Pergjigja e frekuences: 90Hz-20kHz
 • Funksioni: AUX
 • Ngjyrat: E zeze/E bardhe
 • Permasat: 97x120x126.5mm (Kryesore)
  +65x63x78.5mm (Anesoret)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant kompjuteri me Aux Kisonli U-3000”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse kompjuteri u3000 online ne dyqan taxi

Altoparlant kompjuteri me Aux Kisonli U-3000