Adapter DP ne HDMI | DP to HDMI cable adapter

990 L

Ka stok

KODI: I-72121237 Kategori: ,

ADAPTER DP NE HDMI | CABLE ADAPTER

Adapter kabllor portativ HDMI ne DisplayPort lidh nje laptop te pajisur me DisplayPort (DP, DP ++, DisplayPort ++) me nje HDTV, monitor ose projektor me hyrje HDMI.

Pershtatesi HDMI ne DisplayPort transmeton audio dhe video me definicion te larte nga kompjuteri juaj.

Perdoreni kete adapter per te shijuar filma ne HDTV te madh, pasqyroni ose zgjeroni desktopin tuaj per prezantime pune ose shkolle.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

kabull

Ngjyra

Be the first to review “Adapter DP ne HDMI | DP to HDMI cable adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter dp ne hdmi blerje online ne dyqan taxi

Adapter DP ne HDMI | DP to HDMI cable adapter