Adapter audio me wireless Earldom

1,200 L

Ka stok

KODI: i232336 Kategori: ,

ADAPTER AUDIO EARLDOM

Adapter audio Earldom per shtepi, makine dhe sisteme muzike.

E perputhshme me te gjitha pajisjet qe kane hyrje AUX (kufje, altoparlante etj.)

Kaloni lehtesisht mes muzikes dhe modalitetit te telefonatave pa duar, fale mikrofonit te integruar ne kete pajisje.

Specifika:

  • Bluetooth 5.0
  • Ngjyre E zeze
  • Material ABS
  • Perdorimi makine, altoparlant, smartphone, kufje

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Transmetues FM

Main Menu

trasmetues audio earldom ne dyqan taxi

Adapter audio me wireless Earldom