Vazo qeramike | Vase Lucky dekoruese

990 L

Ka stok

 • Vazo dekoruese per shtepine tuaj.
 • Do i jap nje pamje tjeter aredimit te shtepise suaj.
 • Materiali: Qeramike cilesore.
 • Dizajn unik, inovativ dhe i pershtatshem per kudo qe deshironi t’a vendosni.
 • Ideale per dhurate.
KODI: i20100015-vazo-lucky Kategori: , ,

VAZO QERAMIKE DEKORUESE LUCKY

Vazo qeramike dekoruese Lucky, nje objekt dekorativ në parim, vazoja është një duekoruese e vërtetë në hapësirat tona. Përpara shumëllojshmërisë tonë të gjerë të zgjedhjeve, ka diçka për të gjitha shijet dhe për të gjitha stilet.

VAZO LUCKY PER SHTEPINE TUAJ

Nje vazo e cila do i jap nje ndryshim aredimit dhe dekorimit te shtepise suaj. Mund te vendoset ne sallon, dhome gjumi si edhe ne zyren tuaj. Nje produkt ideal per dhurate te njerzit tuaj te afert, miqte apo familjaret. E perbere nga materiali cilesor i qeramikes kjo vazo behet akoma dhe me terheqese.

Këshilla për kujdesin: pastrojeni me një leckë të lagur pambuku.

SPECIFIKAT:vazo lucky per dekorim bli online dyqan taxi
 • Vazo dekoruese per shtepine tuaj.
 • Materiali: Qeramike cilesore.
 • Dizajn unik, inovativ dhe i pershtatshem per kudo qe deshironi t’a vendosni.
 • Ideale per dhurate.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Vazo qeramike | Vase Lucky dekoruese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vazo qeramike dekorative lucky bli online dyqan taxi

Vazo qeramike | Vase Lucky dekoruese