Vazo qeramike dekoruese per shtepine | Dizajn unik

1,100 L

Ka stok

 • Vazo qeramike dekoruese.
 • E persosur per dekorimin e shtepise suaj.
 • Dizajn unik dhe modern.
 • Materiali i qeramikes cilesore.
 • Rezistente.
KODI: i2010005-vazo-dekoruese Kategori: ,

VAZO QERAMIKE DEKORUESE PER SHTEPINE

Vazoja qeramike me një dizajn unik modern, është një zbukurim që i sjell gëzim çdo dekori. Vazoja prodhohet nga qeramika më cilësore. Zbukuruar me një kordon të bardhë të endur dhe me një madhësi prej 22 cm në lartësi, kjo vazo përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo shtëpi apo zyrë.

VAZO DEKORATIVE CILESORE

E shkëlqyeR për të shtuar një prekje dekorative në çdo dhome. Eshte e mrekullueshme për tavolina kafeje. E përsosur për përdorim të përditshëm, dasma, ngjarje, aromaterapi, Spa, Reiki, Meditim.

Specifikat:vazo dekoruese per shtepine bli online dyqan taxi
 • Madhësia: 22 x 10 x 8 cm
 • Materiali: Qeramike
 • Ideale per dhurata.
 • E persosur per aredimin e shtepise suaj.
 • Ngjyra e bardhe.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Vazo qeramike dekoruese per shtepine | Dizajn unik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vazo dekorative per shtepine bli online dyqan taxi

Vazo qeramike dekoruese per shtepine | Dizajn unik