Vazo qelqi per mbajtjen e luleve

2,090 L

Ka stok

  • Vazo lulesh
  • Materiali: qelq
  • Permasat: 24x26cm
KODI: i237021155 KATEGORIA:

VAZO QELQI PER MBAJTJEN E LULEVE

Vazo qelqi me nje forme unike per mbajtjen e luleve.

Jo vetem dekoruese por edhe funksionale per te mbajtur buqetat dhe lule te ndryshme ne shtepi.

E pershtatshme per dekorimin e dasmave, festave te ndryshme apo edhe si nje vazo ne shtepi. Me shirita gold ne pjesen e perparme qe e bejne akoma me terheqese.

Specifika:

  • Vazo lulesh
  • Materiali: qelq
  • Permasat: 24x26cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo lulesh qelqi ne dyqan taxi

Vazo qelqi per mbajtjen e luleve