Vaseline per buzet me 4 aroma te ndryshme

690 L

Ka stok

  • Vaseline per buzet
  • Set me 4 aroma te ndryshme
  • Formule jo ngjitese dhe jo e yndyrshme
  • Sasi 7gr
KODI: i2371436 Kategori: ,

Vaseline per buzet

Set me 4 aroma te ndryshme per ti dhene shkelqim dhe butesi buzeve.

I mban te buta dhe te lemuara per te shmangur plasaritjen duke shpetuar nga buzet e ashpra.

Vaseline hidratuese per buzet e thata dhe te plasaritura. Efekti i tij hidratues i menjehershem e ben buzen tuaj rrezatuese, te lemuar, te shendetshme.

Ky trajtim buzesh siguron hidratim dhe kujdes afatgjate per buzet, pasi vazelina e paster krijon nje barriere mbrojtese per buzet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Vaseline

Main Menu

vazeline buzesh ne dyqan taxi

Vaseline per buzet me 4 aroma te ndryshme