Ushqyes i enegjise elektrike per pajisje te ndryshme

11,900 L

Ka stok

KODI: k-21345678 KATEGORIA:

USHQYES I ENERGJISE ELEKTRIKE PER PAJISJE TE NDRYSHME

Kontroll dhe ekran i sakte 4 bit, sjell kontroll me te sakte dhe mbrojtje te vazhdueshme te rrjedhes se presionit, mbrojtje efektive e ngarkeses.

Shume i pershtatshem per perdorim te gjere jo vetem ne shtepi fale teknologjise se permiresuar dhe kontrollit te sakte.

Furnizimi me energji DC i rregullueshem 5A e ben ate transformator me cilesi te larte.

Fuqia e makines eshte e mjaftueshme per arritjen e  daljes se tensionit 30V, daljen aktuale 5A.

Struktura kompakte dhe performanca e qendrueshme e bejne ate te pershtatshem per riparimin e telefonit ose pajisjeve të tjera elektrike.

Siguron mbrojtje te shumta termike, mbrojtjen nga mbingarkesa e tensionit dhe mbrojtjen nga qarku i shkurter.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Ushqyes i enegjise elektrike per pajisje te ndryshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

power supply shitje online ne dyqan taxi

Ushqyes i enegjise elektrike per pajisje te ndryshme