Tripod portativ wireless S03 Selfie stick

1,090 L

Ka stok

  •  S03 Selfie Stick
  • Kapaciteti i baterise: 120 mAh (CR1632)
  • Versioni Bluetooth: 4.0
  • Gjatesia: 18,5 cm / 7,3 in (e palosshme)
KODI: i232300072 Kategori: ,

TRIPOD PORTATIV WIRELESS S03

Tripod portativ i cili kombinon trekembesh dhe shkop selfie, per selfie dhe video.

Mbajtesja e telefonit mund te rrotullohet ne 360 grade, per fotografim me shume kende.

Mbajteset e buta mbrojne telefonin tuaj celular nga gervishtjet ose demtimet.

Dizajn i palosshem, kompakt dhe i lehte, me prej 68 cm, duke ju lejuar te beni foto ose video sipas deshires.

Telekomanda e integruar me vale eshte e lehte per fotografim ne grup, e pershtatshme per festa, udhetime, shetitje etj.

Specifikim:

  • Lloji: S03 Selfie Stick
  • Kapaciteti i baterise: 120 mAh (CR1632)
  • Versioni Bluetooth: 4.0
  • Gjatesia: 18,5 cm / 7,3 in (e palosshme)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Selfie Stick

Main Menu

tripod portativ wireless ne dyqan taxi

Tripod portativ wireless S03 Selfie stick