Transmetues audio per makine M66 Earldom

1,900 L

Ka stok

KODI: i-99878890 Kategori: ,

TRANSMETUES AUDIO PER MAKINE

Transmetues audio per makine me teknologjine e Bluetooth 5.0 per nje transferim me te shpejte dhe  lexues per karte memorie.

Earldom ET-M66 eshte nje pajisje qe ju ndihmon te lidheni me stereon e makines tuaj nepermjet teknologjise se lidhjes me vale Bluetooth. Jo vetem kaq por mundeson dhe thirrje telefonike pa duar vetem me nje buton.

Ekrani LED i frekuences se radios FM ju lejon te sinkronizoni lehtesisht me frekuencat FM te disponueshme.

Suporton lidhjen pa kabell me telefonin permes Bluetooth dhe sinkronizon me makinen permes frekuences se radios FM.

Specifika:

  • Marka: Earldom
  • Modeli: ET-M66
  • Materiali: ABS + TPE
  • Gjatësia: 1 m
  • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m
  • Frekuenca e transmetimit FM: 87,5-108,0 MHz
  • Distanca e transmetimit FM: 3m

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Transmetues audio per makine M66 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

trasmetues audio m66 blerje online ne dyqan taxi

Transmetues audio per makine M66 Earldom