Tavoline e palosshme me dizajn marble

2,490 L

Ka stok

  • Tavoline e palosshme
  • Ngjyre e bardhe/e zeze
  • Dizenjo mermeri
  • Permasat: 60cmx60cmx70cm
KODI: i2370211113 Kategori: ,

TAVOLINE E PALOSSHME MARBLE

Tavoline e palosshme me dizajn marble per shtepi ne sallon, kuzhine apo dhome gjumi apo edhe ne zyre.

Me dizajnin e saj te mermerit do te pershtatet ne cdo ambient modern.

E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.

Specifika:

  • Tavoline e palosshme
  • Ngjyre e bardhe/e zeze
  • Dizenjo mermeri
  • Permasat: 60cmx60cmx70cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline portabel mermeri online ne dyqan taxi

Tavoline e palosshme me dizajn marble