Tastiere Earldom ET-KB2 Computer Keyboard

1,890 L

Ka stok

  • Tastiere multimedia
  • Madhesia e tastieres: 44×13 x 3 (cm)
  • Porta e lidhjes: USB.
  • Lloji i lidhjes: me kabell
  • Materiali: Plastike ABS
KODI: i232300047 Kategori: , ,

TASTIERE EARLDOM ET-KB2

Tastiere kompjuteri Earldom ET-KB2 projektuar per te qene universale, e pershtatshme per perdoruesit e zyres, per te shkruar dokumente ose dhe perdorim te thjeshte.

Materiali nga plastika ABS me cilesi te larte per qendrueshmeri dhe perdorim afatgjate.

Me 104 taste, tastet jane thellesisht konkave per te shmangur shtypjet e gabuara.

Specifika:

  • Tastiere multimedia
  • Madhesia e tastieres: 44×13 x 3 (cm)
  • Porta e lidhjes: USB.
  • Lloji i lidhjes: me kabell
  • Materiali: Plastike ABS

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Lloji

Tastiere

Main Menu

tastiere kompjuteri earldom ne dyqan taxi

Tastiere Earldom ET-KB2 Computer Keyboard