Tastiere dhe mouse per lojera K33 | Game set

2,590 L

Ka stok

KODI: I-72121241 Kategori: , ,

TASTIERE DHE MOUSE PER LOJERA K33 | GAME SET

Tastiere dhe mouse K33 per te ofruar mjedisin me te rehatshem te lojerave.

Tastet jane bere nga plastike ABS me rezistence te larte, efektive ne marrjen e komandave dhe pa zhurma bezdisese gjate perdorimit.

Ngjyrat dhe dizajni bashkekohor me ngjyre te zeze te ndritshme eshte i persosur per cdo hapesire ​​pune.

Fale ndricimit Laser Rainbow Backlit, eshte i pershtatshem per tu perdorur edhe gjate nates.

Karakteristika

• Modeli: K33
• Pesha : 1200g
• Tastet: 104
• Tastet multimediale: 19
• Lloji i ndërfaqes: Usb
• Përmasa: 472 (L) x 182 (W) x 30 (H) mm
• Suporton sistem: Windows 7/ Windows 8/ Vista/ XP/ Mac OS


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere dhe mouse per lojera K33 | Game set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tastiere dhe mouse blerje online ne dyqan taxi

Tastiere dhe mouse per lojera K33 | Game set