Tapeta gome universale per makine

990 L

Ka stok

KODI: i23702111173 Kategori: ,

TAPETA GOME PER MAKINE

Tapeta gome universale per cdo makine. Te bera me gome PVC qe pershtaten ne menyre te perkryer me dyshemene dhe ndihmojne ne mbajtjen e paster te tapetit origjinal te dyshemese se makinave.

Materiali gome pastrohen lehtesisht, nuk mbajne arome.

I papershkueshem nga uji mbron makinen nga papastertia, balta, bora, uji dhe vaji.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet gome per makina ne dyqan taxi

Tapeta gome universale per makine