Tablet me karte SIM Doogee T10 128GB

19,190 L

Ka stok

  • Ekran 10,1” FHD+
  • Eyesafe i certifikuar
  • Bateria 8300 mAh
  • 15 GB RAM (8 GB + 7 GB e zgjeruar)
  • 128 GB hapesire ruajtese
KODI: H2333235242 Kategori: , ,

TABLET ME SIM DOOGEE T10

Tablet T10 nga Doogee – Kombinimi i teknologjise dhe estetikes.

Permes dizajnit te integruar te aluminit dhe teknologjise se mjeshterise NC me precizion te larte, ai debuton ne nje
trup te lehte, duke ju sjelle nje pervoje te mrekullueshme te teknologjise dhe estetikes.

Dizajn i holle dhe elegant me korniza te sheshta dhe simetrike e bejne DOOGEE T10 te duket i mahnitshem ne perdorim.

DOOGEE T10 suporton Widevine L1 qe mundeson kenaqesine e te shikuarit te videos ultra te qarte 1080p me pervojen e shikimit te nivelit kinematografik ne Disney+, Amazon Prime Video dhe Hulu.

Tableti shumefunksional DOOGEE T10 eshte projektuar per biznes ne levizje, mesim dhe argetim, duke suportuar dhe tastiera portabel me lidhje Bluetooth.

Specifika:

  • Ekran 10,1” FHD+
  • Eyesafe i certifikuar
  • Bateria 8300 mAh
  • 15 GB RAM (8 GB + 7 GB e zgjeruar)
  • 128 GB hapesire ruajtese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tablet

Main Menu

tablet doogee t10 online ne dyqan taxi

Tablet me karte SIM Doogee T10 128GB