Suport metalik shtrati per te moshuar

2,990 L

Ka stok

KODI: i237021109 Kategori: ,

SUPORT METALIK SHTRATI

Suport metalik shtrati i pershtatshem per shume raste.

Mbeshtetje komode per te plotesuar nevojat e ndryshme te te moshuarve, grave shtatzena dhe personave me aftesi te kufizuara.

E bere prej celiku te karbonit, i cili nuk ndryshket dhe struktura eshte e qendrueshme per te shmangur renien. E pershtatshme per te gjitha llojet e shtreterve si tek, dyshe, queen dhe king.

Suporti metalik vjen me cante ruajtje te ndashme te bere nga materiali PVC me cilesi te larte, duke ju lejuar te ruani sende dhe aksesore te perditshme personale, si syze, libra, ilace dhe mjete mjekesore, pa u ngritur.

Permasa 46x40x46cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg

Main Menu

mbeshtetese shtrati metalike ne dyqan taxi

Suport metalik shtrati per te moshuar