Starter me drita emergjence per makine

4,490 L

Ka stok

KODI: i2333235245 Kategori: ,

STARTER ME DRITA EMERGJENCE MAKINE

Starter me drita emergjence per ndezje makine. Kombinim i ndezjes se makines dhe fryresit te gomave per perdorim emergjent.

Kapaciteti i larte 50800 mAh me bateri polimer me fuqi te larte eshte adoptuar per karikim te shpejte.

Me elektrik dore te fuqishem, kalim me tre funksione per emergjenca: sinjalizim, ndricim, parandalim.

Tashme me kete starter, nuk do te keni nevoje per nje automjet shtese per te siguruar fuqine e nevojshme per te vene ne pune baterine e automjetit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Aksesore Makinash

Main Menu

starter makine me drita emegjence ne dyqan taxi

Starter me drita emergjence per makine