Stabilizues gimbal telefoni Hohem iSteady X2

7,390 L

Ka stok

 • Permasa: 179 x 79 x 39 (i palosur) 230 x 80 x 40 (i hapur)
 • Telefonat e perputhshem: 11mm (Trashesia), 55mm~90mm (Gjeresia)
 • Bateria 2800 mAh
 • Tensioni: 3.7 V
 • Koha e funksionimit: 10 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Hyrja: 5V-1A
KODI: i23358 Kategori: ,

STABILIZUES GIMBAL ISTEADY X2

Stabilizues gimbal iSteady x2 me 3 akse anti-dridhje iSteady 4.0 ofron pamje me te pastra dhe me profesionale.

Telekomanda e perfshire ju lejon te kontrolloni gimbalin, drejtimin e shkrepjes, shkrepjen e fotografive dhe te filloni/ndaloni regjistrimin e videos.

Aplikacioni Hohem Pro mundeson nderveprim inteligjent me gjestet. Argetohuni duke shkrepur foto dhe duke regjistruar video vete.

Kohe e gjate e funksionimit deri ne 10 ore, gjithashtu mund ta perdorni edhe si powerbank per telefonat inteligjente dhe pajisje te tjera.

Specifika:

 • Permasa: 179 x 79 x 39 (i palosur) 230 x 80 x 40 (i hapur)
 • Telefonat e perputhshem: 11mm (Trashesia), 55mm~90mm (Gjeresia)
 • Bateria 2800 mAh
 • Tensioni: 3.7 V
 • Koha e funksionimit: 10 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Hyrja: 5V-1A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Gimbal

Main Menu

hohem isteady x2 gimbal per smartphone online ne dyqan taxi

Stabilizues gimbal telefoni Hohem iSteady X2