Spray pastrues kunder mykut

990 L

Ka stok

  • Spray per heqjen e mykut
  • Lehte per t’u perdorur
  • Mban murin e paster
  • Mbrojtje afatgjate
  • Kapacitet 500 ml
KODI: i237021135 Kategori: , ,

SPRAY KUNDER MYKUT

Spray pastrues shume efektiv kunder mykut ne ambiente te ndryshme. Sperkatesi per heqjen e mykut gerryen shpejt njollat e thella ne pllakat e tualetit,  lavamane, mure, dyert e dushit, etj.

Mund te perdoret ne shume siperfaqe te tilla si lavamane, kapake tualeti, korniza dritaresh, fino pllakash, dysheme, makina laresee dhe me shume.

Heq lehtesisht papastertite e zeza ose kafe, vecanerisht ne boshlleqet rreth pllakave dhe dusheve. Lehte dhe e sigurt per t’u perdorur.

Specifika:

  • Spray per heqjen e mykut
  • Lehte per t’u perdorur
  • Mban murin e paster
  • Mbrojtje afatgjate
  • Kapacitet 500 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Spray

Main Menu

spray pastrues kunder mykut ne dyqan taxi

Spray pastrues kunder mykut