Solucion pastrimi per elektroshtepiaket

790 L

Ka stok

  • Solucion pastrimi per elektroshtepiaket
  • Funksion pastrues, dezifektues dhe aromatizues.
  • Sasia: 500 ml
KODI: i2371390 Kategori: , ,

SOLUCION PASTRIMI

Tashme paisjet tuaja elektroshtepiake do te duken si te reja edhe pas disa vitesh perdorimi fale ketij solucioni.

Ky solucioni largon yndyrnat, njollat e forta dhe shenjat qe krijohen ne elektroshtepiaket tuaja.

Mjafton ta spruconi ne paisjen elektroshtepiake dhe njollat e papastertitive do te hiqen lehtesisht. Solucioni ka perberes te pademshem per paisjet elektronike apo lekuren tuaj.

Ky solucion ka funksion jo vetem pastrues, por edhe dezifektues dhe aromatizues. Frigoriferi, furra, mikrovala, aspiratori, pjatalaresja dhe soba e gatimit do te shkelqejne dhe do te mbajne nje arome freskie limoni.

Sasia: 500 ml


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

solucion pastrimi per elektroshtepiake ne dyqan taxi

Solucion pastrimi per elektroshtepiaket