Solucion ngjyrues per moblje Restoryte

890 L

Ka stok

KODI: g-2233494 Kategori: , ,

SOLUCION NGJYRUES PER MOBILJE

Solucion ngjyrues Restoryte do t’i jape mobiljeve tuaja plastike te kopshtit, kornizave te dritareve UPV-C dhe dyerve shkelqimin qe ju nevojitet.

Ky pastrues novator perdor polimere me depertim te thelle per te rikthyer ngjyren dhe shkelqimin e siperfaqeve te zbehura.

Gjithashtu krijon nje mburoje te padukshme rezistente ndaj ujit, rezistente ndaj UV-se per t’i mbrojtur nga demtimet e metejshme.

Aplikohet mbi cdo lloj siperfaqe si pllaka, lekure, plastike, metal dhe shume me teper.
Sasia e solucionit 100 ml.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Solucione

Be the first to review “Solucion ngjyrues per moblje Restoryte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

solucion ngjyrues per mobiljet online ne dyqan taxi

Solucion ngjyrues per moblje Restoryte