Shkop selfie me Bluetoth dhe tripod 1.5 m

2,790 L

Ka stok

Selfie stick dhe tripod ne nje pajisje te vetme, i pajisur me gimbal per te permiresuar shkrepjen e fotografive.

KODI: i-2120721 Kategori: ,

SHKOP SELFIE ME BLUETOOTH DHE TRIPOD

Shkop per selfie dhe tripod me Bluetooth dy ne nje.

Dizajn portabel, i palosshem per ta marre me vete kudo qe ju nevojitet.

Shkopi per selfie ka te integruar mbajtese per telefon ne pjesen e siperme dhe gjithashtu gimbal per te stabilizuar me mire pamjen per nje foto sa me te qarte.

Baza e qendrueshme dhe transmetimi i lehte me ane te telekomandes Bluetooth e ben kete tripod dhe selfie stick perfekt per te realizuar fotot tuaja.

Shkopi portativ per selfie me bateri litiumi te rikarikueshme, ofron rreth 24 ore kohe pune. Gjithashtu suporton modalitetin e kameres vertikale ose horizontale.

Karakteristika

  • Modeli L05
  • Pesha 355gr
  • Gjatesia e zgjatur 1.5 m
  • Materiali alumini
  • Bluetooth 4.0
  • Gimbal Po
  • Kendi i shkrepjes 360 grade
  • Bateria 120mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Selfie Stick

Ngjyra

Be the first to review “Shkop selfie me Bluetoth dhe tripod 1.5 m”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

selfie stick j05 ne shitje online dyqan taxi

Shkop selfie me Bluetoth dhe tripod 1.5 m