Set Top Tv Box IPTV

4,790 L

Ka stok

KODI: i232300082 Kategori: ,

SET TOP TV BOX IPTV

Pajisje Set top tv box per televizorin tuaj.

Perdoret per sherbimet interaktive televizive te ofruara permes rrjeteve te bazuara ne IP (IPTV/VoD/ОТТ).

Ofron akses ne sherbime te webit si YouTube, Picasa, Kinemate Online dhe Parashikimi i Motit. Shfletoni web-in nga dhoma juaj e ndenjes duke perdorur shfletuesin e integruar te internetit.

Luaj permbajtje nga pajisjet USB gjithashtu, fale portes usb te integruar ne pjesen e perparme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Android Tv Box

Main Menu

smart tv box iptv online ne dyqan taxi

Set Top Tv Box IPTV