Set per kujdesin e fytyres furce dhe roller

Ka stok

KODI: i23702111137 Kategori: ,

SET PER KUJDESIN E FYTYRES

Set i nevojshem per cdo femer per kujdesin baze te fytyres me furcen pastruese te make upit dhe rollerin per masazh lifting.

Furce manuale e dyfishte per pastrimin e fytyres dhe pastrimin e thelle te poreve. Masazh i bute eksfoliues per lekure te yndyrshme, te ndjeshme, delikate apo dhe te thate.

Rolleri do te permiresoje qarkullimin e gjakut dhe do te terheqe lekuren tuaj, ne menyre qe te minimizoje rrudhat, linjat e holla dhe rrathet e zinj nga fytyra juaj.

Furca eshte manuale dhe nuk kerkon bateri apo karikim. Mjafton ta shpelani me uje te bollshem pas perdorimit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Main Menu

furce dhe roller per fytyren ne dyqan taxi

Set per kujdesin e fytyres furce dhe roller