Set me pese aksesore per tualet

2,590 L

Ka stok

  • Aksesore tualeti
  • Set me 5 pjese
  • Material plastik
KODI: i2370211168 Kategori: , ,

SET ME AKSESORE PER TUALET

Set me aksesore shume te nevojshem per tualetin tuaj.

Te pershtatshem per perdorim me sapun te lengshem, detergjent, locion ose krem.

Vjen me 5 aksesore si: mbajtese sapuni te lengshem, mbajtese sapuni te ngurte, mbajtese per furcat e dhembeve, kosh mbeturinash dhe mbajtese me furce tualeti.

Bere nga material ABS rezistent i cili eshte shume praktik edhe per tu pastruar.

Specifika:

  • Aksesore tualeti
  • Set me 5 pjese
  • Material plastik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Set tualeti

Main Menu

aksesore tualeti online ne dyqan taxi

Set me pese aksesore per tualet