Set enesh kuzhine prej silikoni me mbajtese

2,090 L

Ka stok

  • Set enesh kuzhine
  • Me ene mbajtese
  • Material silikoni rezistent
  • Nuk ngjisin dhe nuk gervishtin enet
KODI: e2370270 KATEGORIA:

SET ENESH KUZHINE SILIKONI

Set enesh kuzhine prej material silikoni qe ju ofron te gjitha mjetet e kuzhines qe ju nevojiten gjate pergatitjes dhe ngrenies se vakteve ushqimore gjate dites.

Mbajtesja e eneve ruan te gjitha enet ne menyre te rregullt, duke kursyer hapesire dhe sistemuar pajisjet.

Material me cilesi te larte te silikonit qe nuk ngjit i sigurt per t’u perdorur ne cdo lloj ushqimi. Seti i eneve prej silikoni ka fleksibilitet te larte te pershtatshem per trazim, pjekje, kapje pa gervishtje ne enet tuaja te gatimit.

Rezistent ndaj njollave dhe i lehte per t’u pastruar. Doreza prej druri ka izolim me te mire te nxehtesise per te mbrojtur duart nga djegia.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

set enesh kuzhine silikoni ne dyqan taxi

Set enesh kuzhine prej silikoni me mbajtese