Set depilimi per femra 5 ne 1 DSP 70191

2,190 L

Ka stok

KODI: e2370237 Kategori: ,

SET DEPILIMI PER FEMRA 70191

Set depilimi per femra shumefunksional DSP 70191 eshte pajisja ideale per depilim dhe kujdesje te lekures pa dhimbje.

Materiali unik i kokes DSP kap edhe qimet e shkurtra. Modeli vjen me pese koka me funksione te ndryshme.

Epilatori DSP 70191 eshte kompakt dhe i lehte, keshtu qe mund ta merrni me vete kur udhetoni. Dizajni i mbyllur ben te mundur perdorimin e pajisjes ne dush dhe perdorimin e shkumes.

Specifika:

  • Karikimi USB DC5V 1A
  • Fuqia: 5 W
  • Bateria: Bateri litiumi
  • Kapaciteti i baterise: 600 mAh
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Koha e punes: 90 minuta
  • Aksesore: Koke shkulese, rruajtjeje, koke masazhi, larese, furce pastrimi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Depilator

Main Menu

depilator 5 ne 1 dsp blerje online ne dyqan taxi

Set depilimi per femra 5 ne 1 DSP 70191