Scrub trupi ne forme sherbeti natyral 600gr

Ka stok

  • Scrub trupi
  • Eksfoliues
  • Sasia: 600g
  • Me shije te ndryshme
KODI: i23702153 Kategori: ,

SCRUB TRUPI 600GR

Permiresoni rutinen tuaj te dushit, largoni lekuren e vdekur dhe riktheni shkelqimin dhe butesine e lekures me kete scrub trupi.

Skrab per trupin eksfoliues qe heq lekuren e zbehte dhe te thate. Ky scrub ushqen thelle dhe balancon hidratimin e lekures per te ndihmuar ne rikthimin e shkelqimit natyral te lekures.

Me shije te ndryshme shalqin, arre kokosi, trendafil, fruta pylli, aloe vera, avokado luleshtrydhe per te zgjedhur ate qe deshironi.

Bere me sheqer, gjalpe shea, shalqi, kolagjen vegan dhe nje sere vajrash natyrale duke perfshire vajrat e avokados, makadamise, bajames se embel, shafranit dhe portokallit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kremra

Main Menu

scrub trupi ne forme sherbeti online ne dyqan taxi

Scrub trupi ne forme sherbeti natyral 600gr