Scrub eksfoliues per lekuren me aroma te ndryshme

Ka stok

  • Hipoalergjike.
  • Formuluar pa parabene dhe ftalate
  • Eksfoliant natyral
  • Sasi 350ml
  • Aroma Aloe Vera / luleshtrydhe / Charcoal / Vitamina C / kastravec / bajame etj
KODI: i23702160 Kategori: ,

SCRUB EKSFOLIUES PER LEKUREN

Scrub eksfoliues per lekuren e trupit me aroma te ndryshme per te perzgjedhur te preferuaren tuaj.

Ndersa lekura juaj i nenshtrohet procesit te saj te rinovimit natyror, qelizat e vdekura dhe papastertite e tjera grumbullohen dhe fshehin shtresen me te fresket te lekures tuaj.

Scrubi hap shpejt poret, largon pikat e zeza dhe qelizat e vdekura. Hidraton intensivisht me lende ushqyese, permireson strukturen dhe ngjyren e lekures.

Permireson mikroqarkullimin e gjakut dhe eshte nje parandalim i shkelqyer i celulitit dhe venave me varice.

Zbutni lekuren tuaj me scrubin me granula kripe jo gerryese, duke e lene ate plot shkelqim.

Specifika:

  • Hipoalergjike.
  • Formuluar pa parabene dhe ftalate
  • Eksfoliant natyral
  • Sasi 350ml
  • Aroma Aloe Vera / luleshtrydhe / Charcoal / Vitamina C / kastravec / bajame etj

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kremra

Main Menu

scrub lekure 350ml online ne dyqan taxi

Scrub eksfoliues per lekuren me aroma te ndryshme