Rri beli elastik per dobesim YN-B6

1,690 L

Ka stok

KODI: i232300027 Kategori: ,

RRIP BELI ELASTIK YN-B6

Rrip beli elastik qe ndihmon ne dobesim dhe nxjerrjen e toksinave nga trupi ne menyre te shendetshme.

Rripi eshte i bute ne prekje dhe i rehatshem me fibra unike per te rritur temperaturen e trupit tuaj per te dhene te njejtin efekt si ne saune.

Djeg dhjamin tuaj ne cdo kohe, mjafton ta mbani veshur. Promovon humbjen e peshes duke ruajtur nxehesine e trupit dhe stimulimin e humbjes se ujit gjate stervitjes.

Pelhure e rehatshme, e lehte, elastike qe qendron e palevizshme dhe gjate ushtrimeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

brez rrotullues

Main Menu

rrip beli per dobesim online ne dyqan taxi

Rri beli elastik per dobesim YN-B6