Ring LED me ndricim shumengjyresh 3D-30 Lamp

4,900 L

Ka stok

KODI: i232335 Kategori: ,

RING LED 3D-30 LAMP

Ring LED me ndricim shumengjyresh per selfie apo video ne kualitetin me te mire.

Mund te rregulloni ngjyren dhe shkelqimin shume lehte, ndricimi i persosur do te arrihet pa nevojen e  filtrave apo efekteve.

Ofron ndricim profesional me te perhapur rreth imazhit, duke reduktuar pamjen e hijeve dhe duke siguruar qe fotografite dhe pamjet te marrin driten me te mire te mundshme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Ring Led

Main Menu

ring led 3d 30 ne dyqan taxi

Ring LED me ndricim shumengjyresh 3D-30 Lamp