Raft muri PVC organizues me tre nivele

990 L

Ka stok

  • Raft muri
  • Material PVC
  • Permasat: 45 x 10 x 12cm
KODI: i2370211117 Kategori: ,

RAFT MURI PVC

Raft muri me material PVC rezistent, i cili sherben si organizues kaq i vecante me tre kate.

Perfekt per te mbajtur ne menyre te organizuar e te rregull aksesor te ndryshem kozmetike, dushi apo ne kuzhinen tuaj.

Perbehet prej materiali te sigurt PVC, teper cilesor dhe rezistent. Pershtatet mire me cdo dekor dhe funksionon shkelqyeshem si raft erezash, raft tualeti, raft kuzhine, garazhi etj.

Dizajni minimalist ne stilin modern, e ben kete raft te thjeshte shume praktik dhe funksional me kapacitet te madh ruajtes.

Specifika:

  • Raft muri
  • Material PVC
  • Permasat: 45 x 10 x 12cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Rafte

Main Menu

raft me montim ne mur blerje online ne dyqan taxi

Raft muri PVC organizues me tre nivele