Qilim i rrumbullaket pellushi

2,990 L

Ka stok

  • Qilim i bute pellushi
  • Forme e rrrumbullaket
  • Diametri:82cm
  • Ngjyre roze,e bardhe,gri,bezhe
KODI: i237021165 Kategori: ,

QILIM I RRUMBULLAKET PELLUSHI

Shtojini stil cdo dhome me kete qilim te rrumbullaket pellushi artificial.

Bere prej materiali pvc te cilesise se larte,  i bute dhe komod. Mund te parandaloje ne menyre efektive gervishtjen e dyshemese nga objekte te mprehta ose objekte te tjera.

Qilimat kane nje stil minimalist qe i shton dhomes nje ndjesi moderne dhe luksoze me ngjyrat dhe pamjen prej pellushi.

Specifika:

  • Qilim i bute pellushi
  • Forme e rrrumbullaket
  • Diametri:82cm
  • Ngjyre roze,e bardhe,gri,bezhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

qilim i bute pellushi online ne dyqan taxi

Qilim i rrumbullaket pellushi